آموزش ترمیم کاشت ناخن

آموزش ترمیم کاشت ناخن

سلام عرض میکنم خدمت تمام دوستان عزیزم، در این قسمت از آموزش کاشت ناخن میخواهم مراحل انجام ترمیم ناخن رو براتون توضیح بدم با ما همراه باشید.

زمانی که برای مشتریتان کاشت ناخن انجام میدهید به علت رشد طبیعی ناخن می بایست بعد از گذشت 20 الی 1 ماه، عمل ترمیم را برای او انجام دهید. به این صورت که وقتی ناخن های طبیعی رشد میکنند فاصله ای بین مواد کاشت ناخن و ریشه ناخن ها (صدف ناخن) ایجاد می شود. این فاصله ظاهری نامناسب برای ناخن ایجاد میکند، حال می بایست به ناخن کار مراجعه کرد تا کاشت ناخن را ترمیم کند.جهت آموزش کاشت پودر با تصویر کلیک کنید.

مراحل انجام ترمیم کاشت ناخن به شرح زیر است:

1 – ابتدا قد ناخن را به اندازه دلخواه کوتاه کرده و با سوهان دستی آن را فرم میدهیم.

2 – در این مرحله قسمت رشد کرده را سوهان کشی میکنید همچنین روی مواد هم مقداری سوهان کشی کنید. بین مواد و صدف ناخن نباید پله باشد این قسمت را به خوبی سوهان بکشید.

3 – گوشت های اضافی دور ناخن را با گوشت گیر گرفته و سپس ضدقارچ می زنیم.

4 – هر انگشت را به نوبت پرایمر میزنیم(تمام صدف ناخن را پرایمر بزنید). دقت کنید اگر ناخن مشتری چرب بود پرایمر اسیدی و اگر پوست خشکی داشت پرایمر غیر اسیدی بزنید(جهت اشنایی با پرایمر ها کلیک کنید)

5 – با قلم مواد را برداشته و از چند میل مانده به کوتیکول مواد گذاری انجام میدهیم و مقداری از مواد را هم بر روی قسمت از قبل کاشته شده می کشیم.

6 – بعد از خشک شدن مواد عمل سوهان کشی را انجام میدهیم.

7 – ناخن ها را پالیش می کشیم و روغن تقویت کننده کوتیکول میزنیم.

 

امیدوارم این قسمت از آموزش مفید واقع شده باشد. موفق باشید.

خوشحال می شم نظرتون درباره این قسمت از آموزش بدونم.
سوالات خود را بپرسید حداکثر تا 24 ساعت آینده به آن ها جواب داده خواهد شد.

[blog_carousel id=”” class=”” list_layout=”1/3″ use_excerpts=”true” excerpt_length=”100″ max_item=”10″ nav=”true” dots=”true” autoplay=”true” timeout=”3000″ categories=”” ids=”” list_orderby=”date” list_order=”DESC” show_date=”false” show_author=”true” show_categories=”true” show_comment_numbers=”true” featured_image_max_width=”0″ featured_image_max_height=”0″ featured_image_crop=”false”]