آموزش کاور یا لمینت ناخن

آموزش کاور یا لمینت ناخن

سلام عرض میکنم خدمت تمام شما دوستان عزیزم. در این قسمت از آموزش کاشت ناخن می خواهیم کاور کردن ناخن رو توضیح دهیم. منظور از کاور کردن این است که ناخن مشتری بسیار نازک و شکننده است و می خواهد یک لایه نازک از مواد روی صدف گذاشته شود. لمینت یک روش نسبتا جدید است که به کمک ژل انجام میشود که به زودی مقاله آموزشی لمینت را هم قرار میدهیم.

کاور کردن نیازی به تیپ گذاری نیست. مواد گذاری را روی خود ناخن انجام میدهیم.

 

مراحل انجام کاور به شرح زیر است:

1 – در مرحله اول باید مانیکور را انجام دهیم.

2- بعد از انجام مانیکور صدف ناخن را سوهان کشی میکنیم. صدف ناخن را خش می اندازیم. در آموزش های قبلی در ارتباط با نحوه صحیح سوهان کشی صحبت کردیم که نباید صدف ناخن مشتری را رنده کنید!! به اندازه ای سوهان کشی انجام دهید که چربی ناخن گرفته شود. در صورت سوهان کشی بیش از حد ناخن قارچی می شود. جهت آشنایی با دلایل ایجاد قارچی شدن ناخن اینجا کلیک کنید.

3 – بعد از انجام سوهان کشی می بایست پد آغشته با کلینزر را بر روی صدف ناخن بکشید تا اگر چربی ناخن به خوبی از بین نرفته است از بین برود.

4 – محلول ضد قارچ را کناره های کوتیکول و صدف ناخن بزنید و اجازه دهید خشک شود.

5 – پرایمر را بر روی صدف ناخن می زنیم  دقت کنید که پرایمر نباید به کوتیکول برخورد کند. از مشتریتان سوال کنید اگر پوست چربی دارد پرایمر اسیدی و اگر پوست خشکی دارد پرایمر غیر اسیدی استفاده کنید. جهت آشنایی با انواع پرایمر ها این مقاله را بخوانید.

6 – بعد از خشک شدن پرایمر می بایست قلم آغشته به لیکویید را درون پودر آکرولیک بزنید و مواد گذاری را انجام دهید. جهت آشنایی کامل با مواد گذاری این مقاله را بخوانید.

7 – فرصت دهید تا مواد خشک شود سپس سوهان کشی انتهایی را انجام دهید و بافر بکشید.

8 – تاپ شاین بر روی ناخن می کشیم و 2 دقیقه در یو وی قرار می دهیم. جهت آشنایی با دلایل ترک خوردن تاپ شاین اینجا کلیک کنید.

 

این قسمت از آموزش کاشت ناخن هم به انتها رسید. موفق باشید.

خوشحال می شوم نظراتتون درباره این مقاله بدانم،سوالات خود را بپرسید حداکثر تا 24 ساعت به آن پاسخ داده خواهد شد.

 

[blog_carousel id=”” class=”” list_layout=”1/3″ use_excerpts=”true” excerpt_length=”100″ max_item=”10″ nav=”true” dots=”true” autoplay=”true” timeout=”3000″ categories=”” ids=”” list_orderby=”date” list_order=”DESC” show_date=”false” show_author=”true” show_categories=”true” show_comment_numbers=”true” featured_image_max_width=”0″ featured_image_max_height=”0″ featured_image_crop=”false”]